Best Digital Marketing Agencies with Google Partner Badge in Turkey 1 to 20 out of 387


The following digital marketing agencies have offices in Turkey and are Google partners. These Google Ads agencies are fluent in any one of 43 languages and are specialized in any of Search, Display, Shopping, Mobile or Video. They have special expertise in any of the main industries and can support you in various aspects of Google Ads (AdWords).


ROK Dijital logo

ROK Dijital

Min Spend : $164
ROK Dijital bir çok sektörde uzun yıllar tecrübe edinmiş sertifikalı profesyonellerden oluşan Google İş Ortağı dijital reklamcılık ajansıdır. Bununla beraber Web Sitesi Tasarımı, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve Sosyal Medya Yönetimi konusunda da müşterilerine destek olur. Birincil önceliğimiz bizimle çalışan tüm müşterilerimizin yatırımlarını en doğru kanala yönlendirip hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktır. Dijital reklam çalışmalarında müşterilerimize öncelikle sektör, hedef kitle ve web sitesi analizi gerçekleştiririz. Sonrasında ise hedeflerine ulaşmak için en doğru reklam kanallarını öneririz. Çalışmalar tamamlandıktan sonra 7/24 eş zamanlı şeffaf bir takip sistemi sunarız. Böylece dilediğiniz zaman reklam performansını ve bütçenizi kontrol edebilirsiniz. Reklamlara başladığımız ilk günden itibaren sertifikalı uzmanlarımız tüm raporları analiz ederek hesabın gelişimini sağlamak için optimizasyonlar gerçekleştirir. Reklam kampanyalarınızı geliştirmek amacı ile yapılan tüm çalışmalar haftalık raporlar halinde sizinle paylaşılır. Bununla beraber özel müşteri temsilcinize istediğiniz zaman telefon ve mail ile ulaşabilirsiniz. Reklam çalışmalarının yanı sıra ihtiyacınız müşterilerinizin size daha kolay ulaşmasını sağlamak veya firmanızı daha iyi temsil edecek bir web sitesi ise yazılım uzmanlarımız Web Sitesi ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmetlerimiz ile size destek olacaklardır. ROK Dijital internet içerikli hizmet veren bir firma oluğu için günümüz iş dünyasında mesafelerin işe asla engel olmadığını da çok iyi bilmektedir. İşletmeniz için desteğe ihtiyaç duyduğunuz her türlü konuda ekibimiz size destek olmaktan mutluluk duyacaktır. Siz de ROK Dijital ailesine katılmak isterseniz bize ulaşmanız yeterlidir.

*All company names and logos are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. All representation are covered under fair usage

Province wise digital marketing agencies list
Country wise digital marketing agencies list