Best Digital Marketing Agencies with Google Partner Badge in Czechia 1 to 20 out of 270


The following digital marketing agencies have offices in Czechia and are Google partners. These Google Ads agencies are fluent in any one of 43 languages and are specialized in any of Search, Display, Shopping, Mobile or Video. They have special expertise in any of the main industries and can support you in various aspects of Google Ads (AdWords).


4every1 s.r.o. logo

4every1 s.r.o.

Min Spend : $896
Zaměřujeme se především na efektivitu všech marketingových a reklamních prvků. Díky dostupným technologiím dokážeme velmi přesně monitorovat pohyb návštěvníků po internetových stránkách, a tak umíme zpětně vyhodnotit, zda byla reklamní kampaň, výběr klíčových slov nebo cílení vhodné a efektivní. Přesně Vám dokážeme říci, přes které vyhledávače, klíčová slova, pozice a kampaně uživatel přišel a co na Vašich internetových stránkách dělal. Při interakci se zákazníkem (nákupní košík, registrace, poptávka atd.) jsme schopni výrazně zvyšovat efektivitu a návratnost Vašich investic a minimalizovat náklady. Díky našemu technickému zázemí dokážeme poskytovat jedinečné služby na skutečně profesionální úrovni, ať již se jedná o internetové reklamní kampaně, vytváření či úpravy webových stránek, stále oblíbenější „optimalizaci webových stránek pro vyhledávače" (SEO) nebo jedinečná technologická řešení naprogramovaná přesně na míru jen pro Vás a Váš projekt. Další naší obrovskou výhodou je vlastní kreativní a grafické zázemí, které dodá webům či podkladům našich klientů svěží moderní tvář a design. Všem klientům z našeho portfolia (aktuálně máme přes sto aktivních klientů) se snažíme spravovat oblast e-marketingu komplexně a na všech jeho částech neustále pracujeme. Například www stránky přeprogramováváme pravidelně zhruba jednou za týden tak, aby vždy fungovaly v souladu s nejnovějšími trendy a postupy. Ke všemu, co pro naše klienty děláme, poskytujeme kompletní statistiky a přístupy. Dokážeme přesně změřit a porovnat stav před naší spoluprací a funkčnost po našich zásazích. Konzultace, návrhy změn a doporučení jsou pro nás běžnou praxí!

*All company names and logos are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. All representation are covered under fair usage

Country wise digital marketing agencies list